Ресторація К2

Історія нашого закладу почалася з мрії – мрії про небо! Ми називаємося на честь літака К2, що спроектував і побудував наш геніальний конструктор Костянтин Калінін. Тому стиль стімпанк і авіація сповна використані у нашому неповторному інтер’єрі, де немає місця бутафорії.
Відвідування нашого закладу змусить Вас згадати ті часи, коли ви були мрійниками і хотіли бути пілотами, моряками, командирами підводних човнів, підкорювачами Північного полюсу, а то і інших планет.
Величезні картини на стінах, унікальне розписане дзеркало, метал та оздоблення не залишать вас байдужими до покликів власної душі. Якість і свіжість наших страв – це не просто бажання виділятися, це ціла філософія буття, де смаковим якостям відведено панівну роль. Першу скрипку у нашому ансамблі відіграє звичайно команда, що обрала шлях творення цивілізації, і відповідно, служінню людству.

Ми не даремно називаємось ресторація, адже хочемо повернутися у ті часи, коли слово ресторація означало якість і вишуканість, і де Вам гарантовано страву приготують, а не розігріють. Ми хотіли створити те місце, де Ви зможете по справжньому відпочити і надихнутися на нові звершення. І хтозна, можливо, саме після відвідування нашої ресторації народиться величний письменник, геніальний винахідник чи людина, що змінить світ на краще. Тому саме нашою працею ми творимо сучасну реальність, створюючи неповторність!

Наші фотографії
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

Контактні дані

Дніпровська набережна, 18Б, Київ, Україна

Робочий час

Понеділок
09:00 - 21:30
Вівторок
09:00 - 21:30
Середа
09:00 - 21:30
Четвер
09:00 - 21:30
П’ятниця
09:00 - 21:30
Субота
09:00 - 21:30
Неділя
09:00 - 21:30
Ми в соцмережах
Instagram
Facebook
TikTok

Створено на основі