РЕСТОРАН

interier

Про ресторан

Вітаємо на нашому сайті!

Ми – команда ресторації К2, створила свою службу доставки смаколиків з метою популяризації їжі «з під ножа». Скільки б не писали про служби доставки, основою даного бізнесу є лише доставка і майже ніхто не концентрується на самій їжі. Команда нашого ресторану готує не просто смачно, а свіжо і швидко, піклуючись про ваше здоров’я і задоволення. 
Ми настільки любимо своїх клієнтів, що навіть каву завозимо самі і є офіційним представником італійсьбкої торгівельної марки Eurocaf.
Команда ресторації не збирає, як кажуть профі «базу клієнтів», а збирає посмішки, із задоволенням слухаємо критику, відточуючи свої методи приготування страв.
Кожен хоче чимось виділитись. Ми не хочемо виділятися гарними словами, а хочемо виділятися подякою від Вас – наших клієнтів, кожного дня підвищуючи свою майстерність.
Ми любимо свою роботу і піклуємось про ваше самопочуття, тому наші страви готуються лише свіжими та «з під ножа». Ми реальний ресторан, де Ви зможете скуштувати все що у нас представлено на сайті та оцінити нашу роботу.
Наша команда використовує лише свіжі і натуральні продукти, а готові страви доставляємо в термосумках, завжди свіжими та смачними.

НАШІ СТРАВИ

Наша кухня – це абсолютна свіжість з максимальним контролем якості. Ми використовуємо фермерські овочі, лише фермерське м’ясо. У нас є власне фермерське господарство, де в сезон ми вирощуємо салати і смачні ягоди. Все що представлене в меню на сайті можна спробувати у нас в ресторані і переконатися в тому.
В приготуванні італійської піци використовується рецепт саме італійського тіста. Ніяких секретів тут не існує, основне – це якість інгредієнтів, якісна робота кухаря і свіжість.
Аутентичні сири дійсно створять Вам чудовий настрій і покращать день, а шлунок стане ситим.
Ми створюємо не просто їжу – ми створюємо
настрій. Саме тому нас люблять клієнти і ненавидять конкуренти.
Наша філософія – це якість і 
свіжість, приносити людям радість, створюючи просту натуральну їжу, яку ми кожен день споживаємо самі та за яку не соромно.

РЕСТОРАЦЯ К2 ПРОПОНУЄ

ЗАМОВЛЕННЯ З СОБОЮ

Будь-яку страву, яка є в нашому меню Ви можете замовити з собою або замовити доставку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Наші страви, які Ви можете замовити, ми привеземо до Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО

КРАФТОВА УПАКОВКА

Для упаковки щойно приготованих страв ми використовуємо крафтову упаковку, тим самим піклуючись про навколишнє середовище!

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ

НАШ РЕСТОРАН

100% СВІЖІ ПРОДУКТИ

В приготуванні страв ми використовуємо лише свіжі продукти

СМАЧНІ СТРАВИ

Наші страви готуються з любов'ю, як для себе.

ДРУЖНІЙ ПЕРСОНАЛ

В нашій команді лише ті люди, які люблять свою справу .

НЕЗВИЧНИЙ ІНТЕР'ЄР

В оформленні закладу ми використали стиль "Стім панк", який є простим, і в той же час, досить складним у реалізації.

ФОТОГАРЕЛЕРЕЯ

Product has been added

No products in the cart.

Explore Food Items

Немає товарів у кошику.